ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ -12 ΑΤΤΙΚΗΣ 2019

Ανενεργό   Σκακιέρες: 4   Γύροι: 7   Ελβετικό   2019

6 08-12-2919

7 15-12-2019

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Α - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ: 4 - 0  α.α. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ: ½ - 3 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: 0 - 4 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α: 1½ - 2½ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α - ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ : 4 - 0  α.α.  ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ: 3 - 1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Β - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: 2 - 2 ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ - ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β: 4 - 0  α.α. ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ : 4 - 0 ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ: 1 - 3 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β - ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 3 - ½ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ: 3 - 1 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β - ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ : 1½ - 2½ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α - ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α: 3 - ½ ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: 3 - 1 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: 2 - 2 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ : 1½ - 2½ ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ: 2 - 1½ ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β: 3 - 1 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β: 3½ - 0 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β: 2 - 1½ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β - ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ : 1½ - 2½ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Α: 4 - 0

6 09-12-2019

ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α: 1½ - 2½ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ: ½ - 3½ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Α - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β: 4 - 0 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: ½ - 3 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β: ½ - 3½ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α - ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ: 4 - 0 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α: 3 - 1 ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Β: 0 - 4 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β: 2 - 2 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β: ½ - 3½ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ: 1½ - 2 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ : 2 - 2 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ - ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ: 2½ - 1½ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β: 2½ - 1½ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β: 4 - 0 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Α: 2 - 2 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 2 - 2 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Α: ½ - 3½ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ: 2½ - 1½ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 2½ - 1½ ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β - ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ: 1½ - 2 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ: 2 - 2

5 01-12-2019

0 01-12-2019

5 01-12-2019

4 25-11-2019

3 24-11-2019

4 24-11-2019

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ: 1 - 2½ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β: 1 - 3 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α - ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ: 3 - 1 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α - ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ: 2½ - 1½ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ: 2 - 2 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ : 3 - 1 ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ - ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β: 3 - 1 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ : 2 - 2 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Α: 0 - 4 ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ - ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ: 4 - 0 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ: 1 - 3 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β: 2 - 2 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β: ½ - 3½ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β - ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ: 3 - 1 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 2 - 2 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: 3 - 1 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ: 3 - 1 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β - ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 1½ - 2 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α - ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ: 3 - 1

3 17-11-2019

ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β: 2 - 2 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β - ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α: 1½ - 2½ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β - ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α: 3 - 1 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Α - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α: ½ - 3½ ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ: 1 - 3 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ : 0 - 4 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ: 3 - 1 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ: 1½ - 2½ ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: 3 - 1 ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: 0 - 4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Β - ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α: 3 - 1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Α - ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ : 1½ - 2½ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β: 4 - 0 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β - ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ: 4 - 0 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Α - ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: 4 - 0 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ: 3½ - 0 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 1½ - 2½ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: 3½ - ½ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: 0 - 4 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α: 2 - 2 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ: 4 - 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ : 3 - 1 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β: 3½ - ½

2 10-11-2019

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Α: ½ - 3½ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α - ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: 1 - 2½ ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ : 4 - 0 ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ : 4 - 0 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β: 4 - 0  α.α.  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ : 1½ - 2½ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ: 0 - 4 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β - ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ: 4 - 0 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ: 2 - 2 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ: 1½ - 2½ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Β: 1½ - 2½ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β: 3 - 1 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ : 0 - 4 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β: 2 - 1½ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α: 3½ - ½ ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Α: 0 - 4 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 4 - 0 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β: 1 - 3 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ : 4 - 0 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ: 2 - 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ: 2 - 2 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β - ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β: 1½ - 2½ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α - ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ : 4 - 0

0 10-11-2019

2 10-11-2019

1 03-11-2019

ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ: 0 - 4 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 1 - 3 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 1 - 3 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 1 - 3 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 1 - 3 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β: 4 - 0 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Α - ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: 0 - 4 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ: 2 - 2 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: 0 - 4 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: 1 - 3 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α: 1 - 3 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ: 2½ - 1 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ: 2 - 1½ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ - ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ: 4 - 0  α.α.  ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Α - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α: 3 - 1 ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ - ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 3 - ½ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β: 3 - 1 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β - ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α: 3 - 1 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ: 1 - 2½ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Β - ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ : 0 - 4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Α - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β: 3½ - ½ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ: 3 - 1 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β - ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ: 1½ - 2½ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ: 2 - 2 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β - ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: 0 - 4

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων