Α' ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2011








Α' ΟΜΙΛΟΣ








Γύρος 1ος 16/1/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 1 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 1 - 7
Α.Π.Ο. ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8
2 2 Σ.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 3.5-3.5 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ. ΑΣΙΑΣ 7
3 3 Σ.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1.5-6.5 ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6
4 4 Σ.Ο. ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2.5 - 4
Σ.Ο. "ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ" 5






Γύρος 2ος 23/1/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 8 Α.Π.Ο. ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7.5-0 Σ.Ο. "ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ" 5
2 6 ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.5-1.5 Σ.Ο. ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4
3 7 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ. ΑΣΙΑΣ 3.5-4.5 Σ.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3
4 1 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 3.5-3.0
Σ.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2






Γύρος 3ος 30/1/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 2 Σ.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 3.5-4.0 Α.Π.Ο. ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8
2 3 Σ.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6.5-1.5 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 1
3 4 Σ.Ο. ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2.5-4.5 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ. ΑΣΙΑΣ 7
4 5 Σ.Ο. "ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ" 1.5-6.5 ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6






Γύρος 4ος 6/2/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 8 Α.Π.Ο. ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.0-6.0 ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6
2 7 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ. ΑΣΙΑΣ 6.5-1.0 Σ.Ο. "ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ" 5
3 1 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 2.5-5.0 Σ.Ο. ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4
4 2 Σ.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 4.0-3.5 Σ.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3






Γύρος 5ος 13/2/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 3 Σ.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6.0-2.0 Α.Π.Ο. ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8
2 4 Σ.Ο. ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1.5-5.5 Σ.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2
3 5 Σ.Ο. "ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ" 4.5-3.0 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 1
4 6 ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.0-3.0 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ. ΑΣΙΑΣ 7






Γύρος 6ος 20/2/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 8 Α.Π.Ο. ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4.0-4.0 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ. ΑΣΙΑΣ 7
2 1 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 4.0-4.0
ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6
3 2 Σ.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 4.5-1.0
Σ.Ο. "ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ" 5
4 3 Σ.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6.0-2.0
Σ.Ο. ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4






Γύρος 7ος 27/2/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 4 Σ.Ο. ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3.5-4.0 Α.Π.Ο. ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8
2 5 Σ.Ο. "ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ" 2.5-5.0 Σ.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3
3 6 ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.0-3.0 Σ.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2
4 7 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ. ΑΣΙΑΣ 5.0-3.0 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 1


















Β' ΟΜΙΛΟΣ








Γύρος 1ος 16/1/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 2 ΣΚ. ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 6.5-1.5 Ε.Ο.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ 7
2 3 Σ.Ο. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7 -0.5 Π.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
3 4 Μ.Φ.Κ. ΦΟΙΒΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4.5-3.5 Σ.Ο. "ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ" 5
4 1 Σ.Μ.Α.Ο. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - Δεν αγωνίζεται






Γύρος 2ος 23/1/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 6 Π.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4 - 4
Μ.Φ.Κ. ΦΟΙΒΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4
2 7 Ε.Ο.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ 1 - 7
Σ.Ο. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
3 1 Σ.Μ.Α.Ο. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 5 - 3
ΣΚ. ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
4 5 Σ.Ο. "ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ" - Δεν αγωνίζεται






Γύρος 3ος 30/1/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 3 Σ.Ο. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4.5-3.5 Σ.Μ.Α.Ο. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1
2 4 Μ.Φ.Κ. ΦΟΙΒΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4.5-3.5 Ε.Ο.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ 7
3 5 Σ.Ο. "ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ" 4.0-4.0
Π.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
4 2 ΣΚ. ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - Δεν αγωνίζεται






Γύρος 4ος 6/2/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 7 Ε.Ο.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ 4.0-4.0 Σ.Ο. "ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ" 5
2 1 Σ.Μ.Α.Ο. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 4.5-3.5 Μ.Φ.Κ. ΦΟΙΒΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4
3 2 ΣΚ. ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 0.5-7.5 Σ.Ο. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
4 6 Π.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Δεν αγωνίζεται






Γύρος 5ος 13/2/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 4 Μ.Φ.Κ. ΦΟΙΒΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 5.0-3.0 ΣΚ. ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
2 5 Σ.Ο. "ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ" 1.0-6.5 Σ.Μ.Α.Ο. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1
3 6 Π.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2.5-5.5 Ε.Ο.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ 7
4 3 Σ.Ο. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Δεν αγωνίζεται






Γύρος 6ος 20/2/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 1 Σ.Μ.Α.Ο. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 4.5-3.0 Π.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
2 2 ΣΚ. ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 5.5-2.5 Σ.Ο. "ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ" 5
3 3 Σ.Ο. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4.0-4.0 Μ.Φ.Κ. ΦΟΙΒΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4
4 7 Ε.Ο.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ - Δεν αγωνίζεται






Γύρος 7ος 27/2/2011 Ώρα 10:30








No. SNo. Ομάδα Απ. Ομάδα SNo.
1 5 Σ.Ο. "ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ" 2.5-5.5
Σ.Ο. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
2 6 Π.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5.0-2.5
ΣΚ. ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
3 7 Ε.Ο.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ 4.0-4.0
Σ.Μ.Α.Ο. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1
4 4 Μ.Φ.Κ. ΦΟΙΒΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Δεν αγωνίζεται






Αγώνες Κατάταξης 6/3/2011 Ώρα 10:30








No.
Ομάδα Απ. Ομάδα
Αγ1
ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5.0-3.0
Σ.Μ.Α.Ο. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

Αγ2
Σ.Ο. "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ"
2.0-6.0
Σ.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ


Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ

Δεν Αγωνίζεται
Αγ3
Σ.Ο. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ* 5.0-3.0
Σ.Ο. "ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ"



*Η εδρα καθορίστηκε μετά από κλήρωση



Αγώνες Κατάταξης 13/3/2011 Ώρα 10:30








No.
Ομάδα Απ. Ομάδα
Αγ4 Θ1-2
ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0F-8F
Σ.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Αγ5 Θ3-4
Σ.Ο. "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" 3.0-4.5
Σ.Μ.Α.Ο. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
Αγ6 Θ13-14
Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 3.5.4.5
Σ.Ο. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ