Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Σπύρος Μπίκος" 2011 Όμιλος Α'
Γύρος 1ος 6/11/2011 Ώρα 10:30
No. Ομάδα Αποτ Ομάδα
1 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α' 3.5-2.5 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α' 1.5-4.5 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ Α'
3 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ 2.0-3.5 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α'
4 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.0-5.0 ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α'
5 ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 2.0-4.0 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α'
6 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α' 0.5-5.0 ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α'
7 ΣΚ. ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ 2.0-4.0 ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ"
8 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ bye
Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Σπύρος Μπίκος" 2011 Όμιλος Β'
Γύρος 1ος 6/11/2011 Ώρα 10:30
No. Ομάδα Απ. Ομάδα
1 ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ 1.5-6.5 ΟΠΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
2 ΑΟ "ΔΟΞΑ" ΠΕΥΚΗΣ 8.0-0.0 ΑΟ "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
3 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.5-3.5 ΑΣ ΠΕΡΑ
4 Π.Ε.Τ.Α. 7.5-0.0 ΑΟ "ΑΕΤΟΣ" ΑΘΗΝΩΝ
5 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 2.5-4.5 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α'
6 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 8F-0F ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
7 ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Β' 0.0-8.0 ΣΟ "ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ"
8 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 5.0-3.0 ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α'
9 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α' 7.0-1.0 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β'
10 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β' 4.5-3.5 ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
11 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2.0-6.0 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β'
12 ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 1.5-6.5 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α'
13 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β' 2.0-5.5 ΕΕΦΑΣ ΑΝΩ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
14 ΑΦΟΑΝ 0F-8F Α.Ε.Κ.
15 ΠΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3.5-4.0 ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Β'
16 ΑΟ "ΦΟΙΝΙΞ" ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 2.5-5.5 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ
17 ΑΠΟ "ΚΟΤΙΝΟΣ" ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α' 5.0-2.0 ΔΗΚΕΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
18 ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" Α' 5.5-2.5 ΕΟΑΟ "ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ
19 ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Α' 1.5-6.5 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
20 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' 5.0-3.0 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
21 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β' 0.0-8.0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
22 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ.ΑΣΙΑΣ 3,0-5,0 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
23 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α' bye
ΑΣ ΑΙΓΥΠΤIΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Εξαίρεση
Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Σπύρος Μπίκος" 2011 Όμιλος Γ'
Γύρος 1ος 6/11/2011 Ώρα 10:30
No. Ομάδα Απ. Ομάδα
1 ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 4.0-1.5 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Γ'
2 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5.0-1.0 ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ'
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ Β' 6.0-0.0 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Γ'
4 ΕΥΒΟΪΚΗ Ε.Σ.* 4.5-1.5 ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" Β'
5 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2.5-3.5 ΣΠΚ ΦΥΛΗΣ
6 ΑΠΟ "ΚΟΤΙΝΟΣ" ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' 2.0-3.0 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β'
7 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 4.0-2.0 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
8 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 3.5-2.5 ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ
9 ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Β' 3.0-2.5 ΑΟ "ΠΗΓΑΣΟΣ" ΚΥΨΕΛΗΣ
10 ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β' 1.0-5.0 Κ.Ε.Ο.
11 ΣΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1.5-4.5 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β'
12 ΠΣΣ ΑΝΑΚΑΣΑΣ 4.0-2.0 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ'
13 ΠΚΕ ΑΤΕ
5.0-1.0 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β'
14 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ 1.5-4.5 ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
* Ο αγώνας στην έδρα του ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΟ Χαλανδρίου Γ' Εξαίρερη

ΑΜΕΣ Νέας Ερυθραίας Εξαίρεση

Οι ομάδες ΣΟ Ικαρίας και Ευβοϊκή ΕΣ συμμετέχουν στη διοργάνωση εκτός συναγωνισμού.