Ομαδικό Κύπελλο "Σπύρος Μπίκος" 2014 Όμιλος Α'       
Teams Cup "Spyros Mpikos" Group A 2014          
               
Round 4 on 2014/11/30 at 10.30          
               
No. SNo. Team MP Res. MP Team SNo.
1 5 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α 6 2.0-4.0 6 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α 2
2 3 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α 4 3.5-2.5 5 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α 15
3 16 ΟΠΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Α 4 2.0-4.0 4 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α 6
4 12 ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α 4 3.0-3.0 4 ΑΠΌ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α 14
5 9 ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3 1.5-4.5 3 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α 4
6 13 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α 2 3.5-2.5 3 ΣΤΡ. ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17
7 10 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ Α 2 5.5-0.0 2 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 18
8 1 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 3.0-3.0 2 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 8
9 11 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0 4   Bye  
         
               
Round 4 on 2014/11/30 at 10:30          
               
No. SNo. Team MP Res. MP Team SNo.
1 12 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 6 2.5-5.5 6 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ 2
2 26 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 6 4.0-4.0 6 ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 4
3 3 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 4 6.5-1.5 5 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 22
4 5 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α 4 6.0-2.0 4 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β 20
5 6 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 4 6.0-2.0 4 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ 24
6 21 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ ΑΣΙΑΣ 4 4.5-3.5 4 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 14
7 29 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β 4 5.5-2.5 4 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Α 18
8 34 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 3.0-5.0 4 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β 19
9 28 ΣΚ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 4.0-4.0 3 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β 8
10 31 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Α 2 1.0-6.5 2 ΑΣ ΠΕΡΑ 9
11 10 ΟΠΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Β 2 8F-0F 2 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17
12 13 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 3.5-4.0 2 ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ Α 27
13 15 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 7.5-0.5 2 ΔΗΚΕΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Β 35
14 30 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β 2 2.5-5.5 2 ΕΕΦΑΣ ΑΝΩ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 16
15 36 ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 6.5-1.0 1 ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ 11
16 1 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 0 3.0-4.5 0 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β 23
17 7 ΚΕΟ 0 5.5-0.5 0 ΣΟ ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ 33
               
Ομαδικό Κύπελλο "Σπύρος Μπίκος" όμιλος Γ        
               
Round 4 on 2014/11/30 at 10:30          
               
No. SNo. Team MP Res. MP Team SNo.
1 23 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 6 2.0-4.0 5 ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 10
2 13 ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ 5 1.5-4.5 5 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 19
3 17 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ B 4 2.0-3.5 4 ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 3
4 22 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β 4 1.5-4.5 4 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β 4
5 7 ΣΚ ΙΛΙΟΥ Α 4 3.5-2.5 4 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 20
6 18 ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Β 3 0.5-5.5 3 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ 14
7 21 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3 6F-0F 3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 16
8 1 EYBOIKH ΕΣ Β 2 2.5-3.0 2 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11
9 9 ΣΚ ΙΛΙΟΥ Β 2 0.0-6.0 2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ Β 5
10 12 ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 2 2.0-3.0 2 ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 8
11 24 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Γ 1 3.5-1.0 0 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Γ 2
12 15 ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Β 0 3.0-3.0 0 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β 6

 

Ομαδικό Κύπελλο \"Σπύρος Μπίκος\" όμιλος B2

4. Γύρος την 2014/11/30 στις 10:30
Α/Α Ομάδα Ομάδα Αποτ. : Αποτ.
1 ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α   :  
2 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β  6 :  2
3 ΠΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  2 :  5
4 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΞ   :