Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Σπύρος Μπίκος" 2011 Όμιλος Α' | |||
Γύρος 1ος 6/11/2011 Ώρα 10:30 | |||
No. | Ομάδα | Αποτ | Ομάδα |
1 | ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α' | 3.5-2.5 | ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
2 | ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α' | 1.5-4.5 | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ Α' |
3 | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ | 2.0-3.5 | ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α' |
4 | ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | 1.0-5.0 | ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α' |
5 | ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | 2.0-4.0 | ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α' |
6 | ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α' | 0.5-5.0 | ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α' |
7 | ΣΚ. ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ | 2.0-4.0 | ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ" |
8 | ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | bye | |
Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Σπύρος Μπίκος" 2011 Όμιλος Β' | |||
Γύρος 1ος 6/11/2011 Ώρα 10:30 | |||
No. | Ομάδα | Απ. | Ομάδα |
1 | ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ | 1.5-6.5 | ΟΠΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
2 | ΑΟ "ΔΟΞΑ" ΠΕΥΚΗΣ | 8.0-0.0 | ΑΟ "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ |
3 | ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 4.5-3.5 | ΑΣ ΠΕΡΑ |
4 | Π.Ε.Τ.Α. | 7.5-0.0 | ΑΟ "ΑΕΤΟΣ" ΑΘΗΝΩΝ |
5 | ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | 2.5-4.5 | ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α' |
6 | ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 8F-0F | ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ |
7 | ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Β' | 0.0-8.0 | ΣΟ "ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ" |
8 | ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ | 5.0-3.0 | ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α' |
9 | ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α' | 7.0-1.0 | ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β' |
10 | ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β' | 4.5-3.5 | ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
11 | ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | 2.0-6.0 | ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' |
12 | ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ | 1.5-6.5 | ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α' |
13 | ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β' | 2.0-5.5 | ΕΕΦΑΣ ΑΝΩ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ |
14 | ΑΦΟΑΝ | 0F-8F | Α.Ε.Κ. |
15 | ΠΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 3.5-4.0 | ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Β' |
16 | ΑΟ "ΦΟΙΝΙΞ" ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ | 2.5-5.5 | ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ |
17 | ΑΠΟ "ΚΟΤΙΝΟΣ" ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α' | 5.0-2.0 | ΔΗΚΕΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ |
18 | ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" Α' | 5.5-2.5 | ΕΟΑΟ "ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ |
19 | ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Α' | 1.5-6.5 | ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
20 | ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' | 5.0-3.0 | ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ |
21 | ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β' | 0.0-8.0 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
22 | ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ.ΑΣΙΑΣ | 3,0-5,0 | ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ |
23 | ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α' | bye | |
ΑΣ ΑΙΓΥΠΤIΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ | Εξαίρεση | ||
Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Σπύρος Μπίκος" 2011 Όμιλος Γ' | |||
Γύρος 1ος 6/11/2011 Ώρα 10:30 | |||
No. | Ομάδα | Απ. | Ομάδα |
1 | ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ | 4.0-1.5 | ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Γ' |
2 | ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 5.0-1.0 | ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ' |
3 | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ Β' | 6.0-0.0 | ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Γ' |
4 | ΕΥΒΟΪΚΗ Ε.Σ.* | 4.5-1.5 | ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" Β' |
5 | ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 2.5-3.5 | ΣΠΚ ΦΥΛΗΣ |
6 | ΑΠΟ "ΚΟΤΙΝΟΣ" ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' | 2.0-3.0 | ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β' |
7 | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ | 4.0-2.0 | ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ |
8 | ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 3.5-2.5 | ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ |
9 | ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Β' | 3.0-2.5 | ΑΟ "ΠΗΓΑΣΟΣ" ΚΥΨΕΛΗΣ |
10 | ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β' | 1.0-5.0 | Κ.Ε.Ο. |
11 | ΣΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 1.5-4.5 | ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β' |
12 | ΠΣΣ ΑΝΑΚΑΣΑΣ | 4.0-2.0 | ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' |
13 | ΠΚΕ ΑΤΕ |
5.0-1.0 | ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β' |
14 | ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ | 1.5-4.5 | ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ |
* Ο αγώνας στην έδρα του ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΣΟ Χαλανδρίου Γ' Εξαίρερη
ΑΜΕΣ Νέας Ερυθραίας Εξαίρεση
Οι ομάδες ΣΟ Ικαρίας και Ευβοϊκή ΕΣ συμμετέχουν στη διοργάνωση εκτός συναγωνισμού.