Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Σπύρος Μπίκος" 2011 Όμιλος Α' | |||
Γύρος 4ος Κυριακή 27/11/2011 Ώρα 10:30 | |||
Α/Α | Ομάδα | Αποτ. | Ομάδα |
1 | ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α' | 3.0-3.0 | ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α' |
2 | ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 6F-0F | ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
3 | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ | 4.5-1.5 | ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ" |
4 | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ Α' | 1.5-4.5 | ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Α' |
5 | ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α' | 0.0-5.5 | ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α' |
6 | ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α' | 5.5-0.0 | ΣΚ. ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ |
7 | ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α' | 4.0-1.0 | ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
8 | ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | bye | |
Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Σπύρος Μπίκος" 2011 Όμιλος Β' | |||
Γύρος 4ος Κυριακή 27/11/2011 Ώρα 10:30 | |||
Α/Α | Ομάδα | Αποτ. | Ομάδα |
1 | ΑΠΟ "ΚΟΤΙΝΟΣ" ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α' | 3.0-5.0 | ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α' |
2 | ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ | 5.5-2.5 | ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ |
3 | ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 4.0-4.0 | ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α' |
4 | ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α' | 2.5-5.5 | ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" Α' |
5 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ | 4.5-3.0 | ΑΟ "ΔΟΞΑ" ΠΕΥΚΗΣ |
6 | ΣΟ "ΤΡ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ" | 2.0-5.5 | ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' |
7 | ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ | 5.0-3.0 | ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ |
8 | ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | 2.5-5.0 | ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β' |
9 | ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' | 3.5-4.5 | ΣΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α' |
10 | ΕΕΦΑΣ ΑΝΩ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 3.5-4.0 | ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ |
11 | ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 6.0-2.0 | Α.Ε.Κ. |
12 | ΟΠΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | 2.5-5.5 | ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α' |
13 | ΑΣ ΠΕΡΑ | 3.5-4.5 | ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Β' |
14 | Π.Ε.Τ.Α. | 0.5-5.0 | ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
15 | ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | 5.0-3.0 | ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ |
16 | ΠΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 8F-0F | ΑΦΟΑΝ |
17 | ΕΟΑΟ "ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ Α' | 3.5-4.5 | ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Β' |
18 | ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Α' | 3.5-4.5 | ΑΟ "ΦΟΙΝΙΞ" ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ |
19 | ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β' | 5.5-2.5 | ΔΗΚΕΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ |
20 | ΑΟ "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 1.0-6.5 | ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ |
21 | ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ.ΑΣΙΑΣ | 4.5-3.0 | ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Β' |
22 | ΑΟ "ΑΕΤΟΣ" ΑΘΗΝΩΝ | 1.5-6.5 | ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β' |
23 | ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | bye | |
O ΑΦΟΑΝ αποβάλλεται από τη διοργάνωση (2 ήττες άνευ αγώνος) | |||
Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Σπύρος Μπίκος" 2011 Όμιλος Γ' | |||
Γύρος 4ος Κυριακή 27/11/2011 Ώρα 10:30 | |||
Α/Α | Ομάδα | Αποτ. | Ομάδα |
1 | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ Β' | 1.5-4.0 | ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β' |
2 | ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ | 3.0-3.0 | ΣΠΚ ΦΥΛΗΣ |
3 | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚ/ΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β' | 2.0-3.5 | ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ |
4 | ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β' | 0.0-6.0 | ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β' |
5 | Κ.Ε.Ο. | 4.0-2.0 | ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ |
6 | ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | 2.0-4.0 | ΠΚΕ ΑΤΕ |
7 | ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Γ' | 3.0-3.0 | ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
8 | ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" Β' | 2.0-4.0 | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ |
9 | ΑΟ "ΠΗΓΑΣΟΣ" ΚΥΨΕΛΗΣ | 2.5-3.0 | ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ |
10 | ΑΠΟ "ΚΟΤΙΝΟΣ" ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β' | 5.0-1.0 | ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ |
11 | ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | 6.0-0.0 | ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Β' |
12 | ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ' | 1.0-5.0 | ΕΥΒΟΪΚΗ ΕΣ |
13 | ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 6F-0F | ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Γ' |
14 | ΠΣΣ ΑΝΑΚΑΣΑΣ | 6F-0F | ΣΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
15 | ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ' | 0.5-5.0 | ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" Γ' |
16 | ΕΟΑΟ "ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ" Β' | 5.0-0.0 | ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Γ' |