ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ 7/5/2023

Γράφτηκε από τον  Μαϊ 05, 2023

Οι ορισμοί είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 1 on 2023/05/07 at 11:00
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ/ΟΙ
1 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΛΕΜΟΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
4 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 Α.Ε.Κ. ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΦΈΛΗ ΜΑΝΏΛΗ ΝΙΚΟΛΈΤΤΑ ΚΡΆΤΣΑ
7 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ Θάνος Κωνσταντίνος , Αντωνία Μπεση
8 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
9 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ANDRA CIMINA ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ
10 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
12 ΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ “ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ” ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ Γαλιατσάτος Διονύσιος Κοκλιώτη Μαρία
13 Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ ΑΛΚΗΣ
14 ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
15 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΣΟ ΥΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗ,ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗ,ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
18 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Κωστελιδης Σωτηρης
19 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Σταματακος Δημήτριος ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΑΛΗΣ,ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ
20 ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
21 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗ,ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ14 ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 1 on 2023/05/07 at 10:30
No. Team Team
1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Β ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ
2 ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
3 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Α ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ,ΑΝΔΡΩΝΗ ΝΑΝΤΙΑ
5 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
6 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
7 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
8 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Ανδρέας Κοντοκάνης ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
9 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗ,ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΚΑΡΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΚΟΜΗΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗ ΓΙΑΝΝΗ
12 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
13 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ
14 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑΣ Β ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΛΑΣΚΑ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΜΒΑΚΟΣ,ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΚΟΝΤΙΩΤΗ
15 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑΣ Α ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
16 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
18 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Α Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
19 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
20 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
22 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
24 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ10 ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 1 on 2023/05/07 at 10:30
No. Team Team
1 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
2 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ,ΤΣΑΛΑΜΑΓΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
4 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗ,ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓΣ "ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ" ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
6 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΛΑΣΚΑ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΜΒΑΚΟΣ
7 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
8 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
9 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗ,ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
13 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
14 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
15 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89" ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΑΡΘΡΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ 6.6 Ο διαιτητής ελέγχει την εγκυρότητα και πληρότητα τους για κάθε αθλητή. Αθλητής χωρίς ανανεωµένο – ενεργοποιηµένο δελτίο δε μπορεί να αγωνιστεί, και χάνει την παρτίδα άνευ αγώνος.Δελτίο Αθλητικής Ιδιότητας θεωρείται ανανεωμένο – ενεργοποιημένο αν έχει καταβληθεί το αντίστοιχο τέλος ανανέωσης – ενεργοποίησης (10 €) ή το τέλος εγγραφής που καταβάλλεται για την έκδοση νέου δελτίού (νέα εγγραφή - έκδοση από 1/1/ 2023 και μετά).
Με εκτίμηση
Ο Συντονιστής της ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6972991799

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6949013854

ΜΕΛΟΣ: ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6986021643

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων