ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2022

Γράφτηκε από την  Φεβ 11, 2022
Οι διορισμοί διαιτητών για την Κυριακή 13/02/2022 είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ
3 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Σεφέρης Γεώργιος,Νομικός Ιωάννης,Σταματάκος Δημήτριος
4 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
5 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ζαχαρίου Κώστας,Παπαηλιού Δημήτρης
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team  
1 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Αναστασίου Μάριος-Νικόλαος,Σκλαβούνος Αρ Παναγιώτης
2 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ
3 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ
5 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team  
1 ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
4 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Π.Α.Σ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ,KΩΣΤΕΛΙΔΗ ΣΩΤΗΡΗΣ
5 ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Τρουπής Κώστας
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΕΛΑΒΕΚΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ Α.Ε.Κ. ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΟΝΙΑ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
4 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΜΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΣΠΣ GIOACHINO GRECO ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΟΥΡΟΣ
4 ΣΤΕΓΗ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΜΕΝΣΑ ΣΠΑ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΚΙΔΗΣ
5 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ  ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ
2 ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Γεώργιος Περιφάνης
3 ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ
 
Επισυνάπτεται της ΕΣΟ το Αγωνιστικό Πρωτόκολλο που ισχύει για το Πρωτάθλημα.
Με εκτίμηση,
ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ
 
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων