ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 03/04/2022

Γράφτηκε από την  Απρ 01, 2022
Οι διορισμοί διαιτητών για την Κυριακή 03/04/2022 είναι:
 
 
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΚΟΙΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
5 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Ζαχαρίου Κώστας,Παπαηλιού Δημήτρης
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team  
1 ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΔΟΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
3 ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
4 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΦΑΡΑΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ,ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
5 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team  
1 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΟΡΙΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ,ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
3 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
4 Π.Α.Σ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΛΑΓΓΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
5 ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 Α.Ε.Κ. ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
3 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
4 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΣΤΕΓΗ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΜΕΝΣΑ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
2 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
3 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΣΠΑ ΑΘΗΝΑ ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
5 ΣΠΣ GIOACHINO GRECO ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Αλεξανδρος Χατζηνικολαου
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
3 ΑΣ ΠΕΡΑ ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΟΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ  ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΟΡΡΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Με εκτίμηση.
ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων