ΟΡΙΣΜΟΙ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ (08-10-14) 5/06/2022

Γράφτηκε από την  Ιουν 03, 2022

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΦΑΡΑΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ
2 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
3 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ,ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ14 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
2 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α Παντελιδης Γιαννης,ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
3 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΚΑΠΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
4 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ Β ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΣ,Π.Α. Σκλαβούνος
5 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
6 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Κοντός Βασίλειος
7 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ
8 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΚΑΠΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
9 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
10 ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ Α ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
13 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
14 Α.Ε.Κ. ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Β ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
16 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΨΑΘΑΚΗΣ
17 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
18 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ10 2022
No. Team Team
1 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ,ΠΟΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΚΑΠΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
3 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ
4 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Κ8 2022
No. Team Team
1 Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ Α ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ,ΠΟΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Ηλίας Δαλιάνης
4 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς.
Με εκτίμηση
Για την ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ
Συντονιστής/Πρόεδρος Σιδηρόπουλος Λεωνίδας

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων