ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 2/10/2022

Γράφτηκε από την  Σεπ 30, 2022

Οι ορισμοί είναι:
FINAL 4 ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ-ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ
2 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ 1 ΔΕΥΤΕΡΕΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
3 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΤΤΤΗΜΕΝΟΣ 1 ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΡΑΖ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team
1 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
2 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ Α.Ε.Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team
1 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,ΚΕΜΑΛΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
2 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ
3 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
4 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ ΧΑΝΤΑΝΤ
7 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΕΤΑΚΗΣ,ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΚΟΝΤΙΩΤΗ,ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΛΑΣΚΑ
8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων Κ12 Αττικής 2022
No. Team Team
1 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
3 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
4 ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ
5 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Α ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
6 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
8 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Β ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
9 ΑΓΣ "ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ" ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΖΕΡΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
11 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ,ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Αττικής Κ16 2022
No. Team Team
1 Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
2 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο. ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΖΕΡΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
5 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ
6 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
8 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 30 Σεπτέμβριος 2022 18:51
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων