ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 4/12/2022

Γράφτηκε από την  Δεκ 03, 2022

Οι ορισμοί είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ» 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Παπαδόπουλος Στυλιανός
2 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΕΡΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΠΟΣ,ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ANDRA CIMINA
4 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
5 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ, ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ,ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ
7 Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ ΑΛΚΗΣ
8 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΕΜΟΝΗ
9 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
14 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ Ηλίας Δαλιάνης
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΡΕΠΑΝΙΩΤΗΣ» 2022
No. Team Team
1 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" Ε.Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
3 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
4 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Α ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ,ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ
5 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ Α Ανδρώνης Βασίλης
6 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Β Α.Ε.Κ. Παπαδόπουλος Στυλιανός
7 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Γ ΚΑΡΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
8 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΠΟ ''ΚΟΤΙΝΟΣ'' ΑΘΗΝΩΝ ANDRA CIMINA
9 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Β ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
11 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
12 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
13 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" Α ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
14 ΑΣ ΠΕΡΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β Μιχαλιός Παρασκευάς Χαράλαμπος
15 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
16 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
17 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" Β ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
18 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Α ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
19 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Α ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
20 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΓΟΡΙΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
21 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ Β ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Αγαμπαντιάν Σαρκίς
22 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Β ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων Κ12 Αττικής 2022
No. Team Team
1 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Β ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Παπαδόπουλος Στυλιανός
4 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΟΡΙΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
5 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΛΕΜΟΝΗ
6 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
7 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
8 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ A ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ, ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α Απέργης Γιάννης,Λαπατάς Ιάκωβος
10 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ B ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
11 ΑΓΣ "ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ" ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
13 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β Ε.Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ
15 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Αττικής Κ16 2022
No. Team Team
1 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο. ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ
2 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α
Αναστασίου Μάριο,Παναγιώτη Αρ. Σκλαβούνο
6 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
7 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
8 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς. Παρακαλούμε να ακολουθάτε πιστά τις προκηρύξεις.

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΣΣΝΑ (ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ):

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων