ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 18/12/2022

Γράφτηκε από την  Δεκ 17, 2022

Οι ορισμοί είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ» 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ / ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
2 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
3 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΟΣ,ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ,ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΠΕΣΗ
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Αναστασίου Μάριος-Νικόλαος
6 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
7 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κοντός Βασίλειος
8 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
9 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
10 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ,ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΑΛΗΣ,ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ
11 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
12 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
13 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Νεφέλη Μανώλη - Νικολέττα Κράτσα
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΡΕΠΑΝΙΩΤΗΣ» 2022
No. Team Team
1 ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" Βάθης Ισίδωρος
2 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ Α ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΑΡΚΙΣ ΑΓΑΜΠΑΝΤΙΑΝ
3 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
5 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
6 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" Β ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
7 Α.Ε.Κ. ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Α ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ,ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ
8 ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Μιχαλιός Παρασκευάς Χαράλαμπος
9 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Γ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
10 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
12 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Α ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
13 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
14 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α ΓΟΡΙΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥ
15 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" Α ΚΑΡΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
16 ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Α ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΑΠΟ ''ΚΟΤΙΝΟΣ'' ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Α ΓΑΖΗΣ ΣΤΑΘΗΣ,ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
19 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
20 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
21 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Α ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Β ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Β Κοντός Βασίλειος
23 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς. Παρακαλούμε να ακολουθάτε πιστά τις προκηρύξεις.

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΣΣΝΑ (ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ):

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων