ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 29/1/2023

Γράφτηκε από τον  Ιαν 28, 2023

Οι ορισμοί είναι:


ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2023
Round 1 on 2022/01/29 at 10:30
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
2 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Ζαχαρίου Κώστας Ανδρώνης Βασίλης,Μίτζας Δημήτρης
4 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΣΤΕΛΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2023
Round 1 on 2023/01/29 at 10:30
No. Team Team
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ "ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ " ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
3 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,ΒΑΖΕΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
4 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΗΣ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ,ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
5 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 1 on 2022/01/29 at 10:30
No. Team Team
1 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΟΠΑ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δημήτριος Λιανός ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΠΑΡΗΣ
2 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Μαρία Χαραλαμπίδου Μαρία Πετσετίδη
3 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΖΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
4 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 1 on 2023/01/29 at 10:30
No. Team Team
1 ΣΟ ΥΔΡΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 ΑΣ ΠΕΡΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΥΦΛΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2023
Round 1 on 2023/01/29 at 10:30
No. Team Team
1 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΜΟΥΣΛΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α Αναστασίου Μάριος-Νικόλαος ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
3 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΛΟΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
6 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α ΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ Ν ΒΟΥΤΖΑ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
8 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α ΣΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ANDRA CIMINA ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
10 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
11 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
12 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΗΣ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ,ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
13 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣΑ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΔΟΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΠΑΡΗΣ
15 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α ΡΟΥΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
17 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΑΛΟΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
18 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
19 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΣΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Γ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
22 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
23 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Γ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Α ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Ε.Κ. ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς. Παρακαλούμε να ακολουθάτε πιστά τις προκηρύξεις.


ΠΡΟΣΟΧΗ: ΑΡΘΡΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ 6.6 Ο διαιτητής ελέγχει την εγκυρότητα και πληρότητα τους για κάθε αθλητή. Αθλητής χωρίς ανανεωµένο – ενεργοποιηµένο δελτίο δε μπορεί να αγωνιστεί, και χάνει την παρτίδα άνευ αγώνος.Δελτίο Αθλητικής Ιδιότητας θεωρείται ανανεωμένο – ενεργοποιημένο αν έχει καταβληθεί το αντίστοιχο τέλος ανανέωσης – ενεργοποίησης (10 €) ή το τέλος εγγραφής που καταβάλλεται για την έκδοση νέου δελτίού (νέα εγγραφή - έκδοση από 1/1/ 2023 και μετά).


Ο Συνρονιστής της ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 28 Ιανουάριος 2023 01:20
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6972991799

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6949013854

ΜΕΛΟΣ: ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6986021643

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων