ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 12/2/2023

Γράφτηκε από τον  Φεβ 10, 2023

Οι ορισμοί είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2023
Round 2 on 2022/02/12 at 10:30
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Σεφέρης Γεωργιος Σταματάκος Δημητριος
3 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΜΑΛΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2023
Round 2 on 2023/02/12 at 10:30
No. Team Team
1 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ KOYΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Αναστασίου Μάριος-Νικόλαος ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
3 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ,ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΡΑΖ Α' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022-2023
Round 1 on 2023/02/12 at 10:30
No. Team Team
1 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Α.Ε.Κ. ΚΑΚΟΜΗΤΑ ΣΠΥΡΟ ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗ ΓΙΑΝΝΗ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 2 on 2022/02/12 at 10:30
No. Team Team
1 ΟΠΑ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΙΕΛΜΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
4 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ Λιανός Δημήτριος ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 2 on 2023/02/12 at 10:30
No. Team Team
1 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΓΑΜΠΑΝΤΙΑΝ ΣΑΡΚΙΣ ΓΚΟΥΛΟΜΙΑΝ ΚΕΒΟΡΚ,ΤΟΥΜΑΝΙΑΝ ΑΚΟΠ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2023
Round 2 on 2023/02/12 at 10:30
No. Team Team
1 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΣΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
4 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥ
5 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Β ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
6 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ζαχαρίου Κώστας Ανδρώνης Βασίλης,Μίτζας Δημήτρης
9 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Γ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
11 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.Κ. Αναστασίου Μάριος-Νικόλαος ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
12 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΒΑΖΕΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α Σεφέρης Γεωργιος Σταματάκος Δημητριος
14 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Γ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΜΑΛΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
15 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
16 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ Ν ΒΟΥΤΖΑ Νεφέλη Μανώλη Νικολέττα Κράτσα
18 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ,ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΦΩΤΟΓΛΟΥ
19 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΣΤΕΛΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
20 ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ,ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ
22 ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23 ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α ΔΟΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
25 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26 ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1. ΠΡΟΣΟΧΗ: ΑΡΘΡΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ 6.6 Ο διαιτητής ελέγχει την εγκυρότητα και πληρότητα τους για κάθε αθλητή. Αθλητής χωρίς ανανεωµένο – ενεργοποιηµένο δελτίο δε μπορεί να αγωνιστεί, και χάνει την παρτίδα άνευ αγώνος.Δελτίο Αθλητικής Ιδιότητας θεωρείται ανανεωμένο – ενεργοποιημένο αν έχει καταβληθεί το αντίστοιχο τέλος ανανέωσης – ενεργοποίησης (10 €) ή το τέλος εγγραφής που καταβάλλεται για την έκδοση νέου δελτίού (νέα εγγραφή - έκδοση από 1/1/ 2023 και μετά).

2. ΠΡΟΣΟΧΗ: ΣΤΟ ΠΟΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΤΑ ΔΙΕΘΝΗ ΕΛΟ ΕΊΝΑΙ ΤΟΥ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ. ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑΝ ΣΤΟ 1ο ΓΥΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΣΤΟ 2ο ΓΥΡΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΕΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥAΡΙΟ.

O Συντονιστής/Πρόεδρος της ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6972991799

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6949013854

ΜΕΛΟΣ: ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6986021643

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων