ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 12/3/2023

Γράφτηκε από τον  Μαρ 10, 2023

Οι ορισμοί είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2023
Round 5 on 2022/03/05 at 10:30
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Ζαχαρίου Κώστας Ανδρώνης Βασίλης
2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΣΤΕΛΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
3 ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
4 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2023
Round 5 on 2023/03/05 at 10:30
No. Team Team
1 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
3 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε.Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Αναστασίου Μάριος-Νικόλαος ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2023
Round 3 on 2023/03/12 at 10:30
No. Team Team
1 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ,ΓΟΡΙΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 3 on 2023/03/12 at 10:30
No. Team Team
1 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΛΔΑΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ
2 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Α.Ε.Κ. ΚΑΚΟΜΗΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗ ΓΙΑΝΝΗ
3 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Νεφέλη Μανώλη Νικολέττα Κράτσα
4 ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 Π.Α.Σ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 5 on 2022/03/05 at 10:30
No. Team Team
1 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΠΑ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Παππά Γεωργία Δάλπης Νικόλαος
2 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 5 on 2023/03/05 at 10:30
No. Team Team
1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΥΦΛΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΟ ΥΔΡΑΣ Νεφέλη Μανώλη Νικολέττα Κράτσα
2 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Σαρκίς Αγαμπαντιάν

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2023
Round 5 on 2023/03/12 at 10:30
No. Team Team
1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΣΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β ΒΑΖΕΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Γ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
3 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α MOΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5 ΣΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
6 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Α ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ Σεφέρης Γεώργιος Σταματάκος Δημητριος
7 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α Ανδρώνης Βασίλης Ζαχαρίου Κώστας, Κοπαλίδης Μιλτιάδης
8 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Γ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
12 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Αναστασίου Μάριος-Νικόλαος ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
14 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Β ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α Α.Ε.Κ. ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
19 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β Ε.Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
21 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β MOΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
22 ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α ΔΟΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
25 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Β ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26 ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Α ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1. ΠΡΟΣΟΧΗ: ΑΡΘΡΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ 6.6 Ο διαιτητής ελέγχει την εγκυρότητα και πληρότητα τους για κάθε αθλητή. Αθλητής χωρίς ανανεωµένο – ενεργοποιηµένο δελτίο δε μπορεί να αγωνιστεί, και χάνει την παρτίδα άνευ αγώνος.Δελτίο Αθλητικής Ιδιότητας θεωρείται ανανεωμένο – ενεργοποιημένο αν έχει καταβληθεί το αντίστοιχο τέλος ανανέωσης – ενεργοποίησης (10 €) ή το τέλος εγγραφής που καταβάλλεται για την έκδοση νέου δελτίού (νέα εγγραφή - έκδοση από 1/1/ 2023 και μετά).

2. ΠΡΟΣΟΧΗ: ΣΤΟ ΠΟΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΤΑ ΔΙΕΘΝΗ ΕΛΟ ΕΊΝΑΙ ΤΟΥ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, ΕΝΩ ΣΤΗΝ Γ΄ΕΘΝΙΚΉ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. ΟΣΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑΝ ΣΤΟ 1ο ΓΥΡΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΕΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥAΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.

O Συντονιστής της ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 10 Μάρτιος 2023 21:33
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6949013854

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6986021643  

ΜΕΛΟΣ: ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ 6934392609

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων