ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ 18/02/2024

Γράφτηκε από τον  Φεβ 17, 2024

Οι ορισμοί είναι:

ΠΟΑ 2024
Round 5 on 2024/02/18 at 10:30

1 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ - ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
3 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΦΙΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΔΟΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΣΕΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ  2024
Round 6 on 2024/02/18 at 10:30

1 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
4 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 2024 
Round 6 on 2024/02/18 at 10:30

1 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - Α.Ε.Κ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΑΝΩΛΗ ΝΕΦΕΛΗ
4 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΕΡΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
5 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ, ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α' ΤΟΠΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 2024 
Round 6 on 2024/02/18 at 10:30

1 ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΤΣΟΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ, ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
3 ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΔΕΛΑΒΕΚΟΥΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ, ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
5 ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ - ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΜΠΑΣΙΑΣ
6 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
7 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ, ΔΑΛΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Β' ΤΟΠΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ  2024
Round 6 on 2024/02/18 at 10:30

1 ΠΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ - ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΣΟ ΥΔΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΥΦΛΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
3 ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΟΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ ΝΕΟΥ ΒΟΥΤΖΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ  2024
Round 5 on 2024/02/18 at 10:30

1 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α' ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
2 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ Α' - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α' ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α' - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
4 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ Β' ΑΓΑΜΠΑΝΤΙΑ ΣΑΡΚΙΣ, ΤΟΥΜΑΝΙΑΝ ΑΚΟΠ
5 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α' - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ Α' ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΤΙΟΣ
7 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
8 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
9 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Α' ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ, ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β' - ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ, ΜΠΟΥΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
12 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ, ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
13 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
14 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Ε.Κ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
16 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ Β' - ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β' ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
18 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' - ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
19 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΨΑΡΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ  2024
Round 5 on 2024/02/18 at 10:30
 
1 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
2 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Α' - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ, ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α' ΧΑΝΤΑΝΤ ΓΑΒΡΙΗΛ
5 ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ, ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
7 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β' ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
8 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
9 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΨΑΡΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β' ΛΑΜΨΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ
12 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ' - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α' ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ, ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
13 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
14 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α' - ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Α' ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ, ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
15 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β' ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ, ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16 ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Β' - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Από ΤΕΔ-ΕΣΣΝΑ

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6949013854

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6986021643  

ΜΕΛΟΣ: ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ 6934392609

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων