ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ 25/02/2024

Γράφτηκε από τον  Φεβ 24, 2024

Οι ορισμοί είναι:

ΠΟΑ 2024
Round 6 on 2024/02/25 at 10:30

1 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΔΑΝΕΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΟΝΤΙΩΤΗΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑΣ, ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
5 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ  2024
Round 7 on 2024/02/25 at 10:30

1 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
3 ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ - ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΡΑΛΗ ΤΑΝΙΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 2024 
Round 7 on 2024/02/25 at 10:30

1 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
2 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ, ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΚΟΜΗΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 Α.Ε.Κ - ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
5 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Α' ΤΟΠΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 2024 
Round 7 (Final Round) on 2024/02/25 at 10:30

1 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ, ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
2 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΟΡΙΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ, ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
3 ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ, ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
6 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΔΑΛΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Β' ΤΟΠΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ  2024
Round 7 on 2024/02/25 at 10:30

1 ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ - ΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ ΝΕΟΥ ΒΟΥΤΖΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΥΦΛΩΝ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ - ΑΣ ΠΕΡΑ ΚΑΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΑΝΩΛΗ ΝΕΦΕΛΗ
3 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΣΟ ΥΔΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΤΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ  2024
Round 6 on 2024/02/25 at 10:30

1 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α' - ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
2 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ Β' - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ Α' ΑΒΣΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
3 ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α' - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α' ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ Α' - ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β' - ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
6 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ, ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
7 ΓΑΣ ΧΟΛΡΑΓΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΔΟΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α' ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
9 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΣΕΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β' - ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Α' ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ, ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
13 ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ - ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
14 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ, ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β' - ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
16 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ, ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' - ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ Β' ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
19 ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ, ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ  2024
Round 6 on 2024/02/25 at 10:30
 
1 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
2 ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Α' ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α' - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ - ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
6 ΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΚΟΚΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ, ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ
7 ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
8 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β' - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
10 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β' - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ' ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α' ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
12 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α' - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΟΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β' - ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ, ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
15 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β' ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Α' - ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Β' ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Από ΤΕΔ-ΕΣΣΝΑ

Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 25 Φεβρουάριος 2024 01:44
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6949013854

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6986021643  

ΜΕΛΟΣ: ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ 6934392609

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων