ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ 07/04/2024

Γράφτηκε από τον  Απρ 06, 2024

Οι ορισμοί είναι:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2024

Round 1 on 2024/04/07 at 11:00

1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΥΦΛΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
3 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΠΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ, ΤΙΓΚΑ ΙΟΥΛΙΑ
4 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ - ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΣΙΔΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ, ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
6 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
8 ΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΚΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
9 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ, ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΚΟΜΗΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 ΟΠΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΦΙΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΕΚ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
15 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ, ΜΠΟΥΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
16 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
17 ΑΣ ΠΕΡΑ - ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΟΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18 ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ - ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
19 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΝΤΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΣΟ ΥΔΡΑΣ ΧΑΝΤΑΑΝΤ ΓΑΒΡΙΗΛ
22 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
23 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΙΑ, ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
24 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ, ΦΡΟΣΙΝΟ ΙΩΑΝΝΗΣ
25 ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΣΕΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
28 ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΒΑΘΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ Κ12 ΑΤΤΙΚΗΣ  2024
Round 2 on 2024/04/07 at 10:30

1 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α' - ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β' ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΝΤΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ ΦΙΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' ΧΑΛΔΑΪΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
6 ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α' - ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
7 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
8 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Α' ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
9 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ, ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
10 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β' - ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β' - ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ, ΜΠΟΥΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
13 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΣΙΔΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ, ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
14 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α' ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Β' ΚΑΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
16 ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Α' - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΤΣΑΛΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΠΑΙΔΩΝ Κ10 ΑΤΤΙΚΗΣ 2024 
Round 2 on 2024/04/07 at 10:30

1 ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ - ΣΟ ΚΑΛΛΘΕΑΣ Α' ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Α' - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΝΤΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Α' - ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α' - ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Β' ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β' ΤΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
6 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΑΝΕΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
7 ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΛΑΓΓΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΜΠΑΣΙΑΣ
8 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
10 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ - ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β' - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 Σ.Ο.Α.Λ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΣΟΥΝΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Κ08 ΑΤΤΙΚΗΣ  2024
Round 2 on 2024/04/07 at 10:30

1 ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
2 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Α' - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Α' ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΑΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗΣ - ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Β' ΤΡΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ, ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ S50 ΑΤΤΙΚΗΣ  2024
Round 2 on 2024/04/07 at 10:30

1 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
2 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ, ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
3 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
6 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
7 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ, ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
8 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΔΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ

1ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  2024 - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Round 1 on 2024/04/07 at 10:30

1 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕΚ ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΗΚΕΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΡΗΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
3 ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΣΑΛΟΥΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΠΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
5 ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΚΟΜΗΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΜΠΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ, ΤΙΓΚΑ ΙΟΥΛΙΑ
9 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ, ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ

1ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  2024 - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Round 1 on 2024/04/07 at 10:30

1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΥΦΛΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ, ΜΠΟΥΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
4 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
6 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ, ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
7 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΣΕΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΑΣ ΠΕΡΑ - ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΟΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
10 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ - ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
11 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Από ΤΕΔ-ΕΣΣΝΑ

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 06 Απρίλιος 2024 18:37
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6972991799

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6949013854

ΜΕΛΟΣ: ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6986021643

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων