ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ 21/04/2024

Γράφτηκε από τον  Απρ 20, 2024

Οι ορισμοί είναι:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2024

Round 2 on 2024/04/21 at 11:00

1 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ. ΑΣΙΑΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΒΑΘΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ, ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
3 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΦΩΤΗΣ, ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ, ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
5 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ - ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΛΜΟΥΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΜΠΑΣΙΑΣ
8 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
10 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
11 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΟΠΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΠΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ, ΤΙΓΚΑ ΙΟΥΛΙΑ
12 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΓΕΡΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
15 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 
16 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ, ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ Κ12 ΑΤΤΙΚΗΣ  2024
Round 3 on 2024/04/21 at 10:30

1 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ - ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α' ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ, ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
4 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β' - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
5 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ - ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΒΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΠΕΣΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
7 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΧΑΝΤΑΑΝΤ
10 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Α' - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ
12 ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β' - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
13 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΤΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α' ΚΑΚΟΜΗΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
15 ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β' ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ, ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Α' - ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α' - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Κ10 ΑΤΤΙΚΗΣ 2024 
Round 3 on 2024/04/21 at 10:30

1 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Α' - ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΤΟΥΝΙΑ ΑΡΙΣΤΗ
2 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Β' ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Α' ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΤΟΥΝΙΑ ΑΡΙΣΤΗ
3 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ - ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
4 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β' ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
7 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β' - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α' ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α' - ΣΟΑΛ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ, ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
10 ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
11 ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ, ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
12 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ, ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Κ08 ΑΤΤΙΚΗΣ  2024
Round 3 on 2024/04/21 at 10:30

1 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Α' - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Β' - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β' ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ - ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
5 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Α' ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΤΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗΣ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ, ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ S50 ΑΤΤΙΚΗΣ  2024
Round 3 on 2024/04/21 at 10:30

1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, ΒΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ, ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
5 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ
7 ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ
8 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ, ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  2024 - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Round 2 on 2024/04/21 at 10:30

1 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΗΚΕΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΙΑ, ΔΑΛΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΙΔΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
3 ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ, ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ - ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΝΑΔΡΑ, ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ, ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
6 ΣΟΑΛ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 ΑΕΚ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
8 ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
9 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΣΑ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10 ΑΣ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΣΚ. ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
11 ΟΠΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΔΟΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  2024 - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Round 2 on 2024/04/21 at 10:30

1 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΤΟΥΝΙΑ ΑΡΙΣΤΗ
3 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, ΒΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΜΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
6 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ, ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
7 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
8 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ - ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΤΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΥΦΛΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ
11 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ

Από ΤΕΔ-ΕΣΣΝΑ

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6972991799

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6949013854

ΜΕΛΟΣ: ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6986021643

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων