Οι διορισμοί διαιτητών για την Κυριακή 13/03/2022 είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022 | |||
Round 4 on 2022/03/13 at 10:30 | |||
No. | Team | Team | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ |
1 | ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ | ΚΕΜΑΛΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
2 | ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ | ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 | ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
3 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
4 | ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ | ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
5 | ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ | Παπαηλιού Δημήτρης,ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ |
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022 | |||
Round 4 on 2022/03/13 at 10:30 | |||
No. | Team | Team | |
1 | ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ | ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
2 | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ | ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
3 | ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Μούρτος Αδριανός |
4 | ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | Αναστασίου Μάριος-Νικόλαος |
5 | ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ |
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022 | |||
Round 4 on 2022/03/13 at 10:30 | |||
No. | Team | Team | |
1 | ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Π.Α.Σ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ | ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
2 | ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΠΑΡΙΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ |
3 | ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΨΑΘΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
4 | ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ | ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
5 | ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ | ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022 | |||
Round 4 on 2022/03/13 at 10:30 | |||
No. | Team | Team | |
1 | ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | Α.Ε.Κ. | ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ | Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ |
3 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΔΕΛΑΒΕΚΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ |
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022 | |||
Round 4 on 2022/03/13 at 10:30 | |||
No. | Team | Team | |
1 | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ | ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
2 | ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΑΡΙΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ |
3 | ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ | ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ | ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
4 | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΜΑΡΑΖΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ |
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022 | |||
Round 4 on 2022/03/13 at 10:30 | |||
No. | Team | Team | |
1 | ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΣΠΑ ΑΘΗΝΑ | ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
2 | ΣΠΣ GIOACHINO GRECO | ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
3 | ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ | ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
4 | ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΣΤΕΓΗ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΜΕΝΣΑ | ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ |
5 | ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ | ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ | ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ,ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ |
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022 | |||
Round 4 on 2022/03/13 at 10:30 | |||
No. | Team | Team | |
1 | ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ | ΑΣ ΠΕΡΑ | ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ |
2 | ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ |
3 | ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ | ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ |
4 | ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ | ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | Περιφάνης Γεώργιος |