ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2022

Γράφτηκε από την  Μαρ 18, 2022
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Μαρία Χριστίνα Κοντογιάννη
2 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
3 ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΔΟΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Σεφέρης Γεώργιος
5 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team  
1 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ
3 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
4 ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
5 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ,ΒΑΖΕΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team  
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
2 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ,ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ,ΓΟΡΙΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
4 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
5 Π.Α.Σ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Χαλμουκης Χαραλαμπος
2 Α.Ε.Κ. ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
3 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ Αριστοτέλης Στυλιανού
4 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΣΤΕΓΗ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΜΕΝΣΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ
3 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΣΠΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΣ GIOACHINO GRECO ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ Σαρκίς Αγαμπαντιάν
3 Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ  ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
4 ΑΣ ΠΕΡΑ ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ

 
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων