ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΑ (08,10,14) ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/22

Γράφτηκε από την  Μαϊ 06, 2022

Οι ορισμοί διαιτητών για την Κυριακή 08/05/2022 είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ14 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗ/ΕΣ
1 ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ Α ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΡΜΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
4 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
6 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
7 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ Β ΓΑΖΉΣ ΕΥΣΤΆΘΙΟΣ
9 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Β ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣ
10 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ,ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
12 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ,ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΛΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
14 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
15 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
16 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
18 Α.Ε.Κ. ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΦΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ10 2022
No. Team Team
1 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ,ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
2 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
3 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
4 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Κ8 2022
No. Team Team
1 Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ Β ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΗΛΙΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ
3 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ Α ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
4 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ,ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς.
Με εκτίμηση
Για την ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ
Συντονιστής/Πρόεδρος Σιδηρόπουλος Λεωνίδας

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 06 Μάιος 2022 19:37
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων