ΟΡΙΣΜΟΙ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ (08-10-14)

Γράφτηκε από την  Μαϊ 13, 2022

Οι ορισμοί διαιτητών για την Κυριακή 15/05/2022 είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗ/ΕΣ
1 Α.Ε.Κ. ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΦΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ,ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
4 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
6 ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΤΟΥΝΤΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
8 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΡΟΎΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΑΝΟΣ
10 ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΚΑΡΑΛΗ ΤΑΝΙΑ
11 Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
12 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ
13 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ,ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
14 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16 ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΑΡΑΛΗ ΤΑΝΙΑ
17 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣ
18 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
19 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΠΑ "ΑΘΗΝΑ" ΚΕΜΑΛΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
20 Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΧΑΛΜΟΎΚΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ
21 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
22 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
23 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
24 ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ14 2022
No. Team Team
1 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΨΑΘΑΚΗΣ
2 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
3 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β ΗΛΙΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ
4 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ
5 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
7 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΠΟΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ,ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
8 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ,ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΧΑΛΜΟΎΚΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ
10 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣ
11 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Β ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
12 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΚΑΠΝΑΚΗ ΧΑΡΑ
14 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Ε.Κ. ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ
15 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ Α ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Β ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΨΑΘΑΚΗΣ
17 ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ Β ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
18 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ10 2022
No. Team Team
1 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
2 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ,ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ
5 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
6 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΚΑΠΝΑΚΗ ΧΑΡΑ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Κ8 2022
No. Team Team
1 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΠΟΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ,ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ
4 Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ Α ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς.
Με εκτίμηση
Για την ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ
Συντονιστής/Πρόεδρος Σιδηρόπουλος Λεωνίδας

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 13 Μάιος 2022 12:37
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων