ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16/10/2022

Γράφτηκε από την  Οκτ 14, 2022

Οι ορισμοί είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,ΚΕΜΑΛΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
2 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΕΤΑΚΗΣ,ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΚΟΝΤΙΩΤΗ,ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΛΑΣΚΑ
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ
6 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Ε.Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
8 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ
9 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων Κ12 Αττικής 2022
No. Team Team
1 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Α ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ,ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Β ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
5 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ A ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
7 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ B ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΑΖΗΣ
8 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ
9 ΑΓΣ "ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ" ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,Γοριδαρης Παναγιωτης
11 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
12 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ,ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
13 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
14 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
15 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Αττικής Κ16 2022
No. Team Team
1 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Α.Ο. ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
3 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Σκλαβούνο Α. Παναγιώτη,Μπούζα Σωτήριο,Αναστασίου Μάριο-Νικο
4 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
5 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
6 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
7 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς.

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 14 Οκτώβριος 2022 19:25
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων