ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 23/10/2022

Γράφτηκε από την  Οκτ 21, 2022

Οι ορισμοί είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
2 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ ΧΑΝΤΑΝΤ
4 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σκλαβούνο Αρ Παναγιώτ,Μπούζα Δημήτριο,Αναστασίου Μάριο-Νίκο
5 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ,ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ
6 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥ
7 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Ανδρώνης Βασίλη
8 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ε.Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9 Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΛΜΟΎΚΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων Κ12 Αττικής 2022
No. Team Team
1 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Β ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Α ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
3 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α Ζαχαρίου Κώστας
4 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ Ζαχαρίου Νίκο
5 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ,ΛΕΜΟΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
6 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
8 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΑΓΣ "ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ" ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
10 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ B ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
11 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ A ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
12 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
13 ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α Σκλαβούνο Αρ Παναγιώτ,Μπούζα Δημήτριο,Αναστασίου Μάριο-Νίκο
14 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" Ε.Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Αττικής Κ16 2022
No. Team Team
1 Α.Ο. ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Ηλίας Δαλιάνης
2 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
3 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ,ΛΕΜΟΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
5 Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
6 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
7 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς.

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων