ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 6/11/2022

Γράφτηκε από την  Νοε 04, 2022
Οι ορισμοί διαιτητών είναι:
Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων Κ12 Αττικής 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Β ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Χαραλαμπίδου Μαρία
4 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Παντελιδης Γιαννης,ΓΟΡΙΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ
6 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
7 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
8 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ A ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
9 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ,ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
10 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ B ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
11 ΑΓΣ "ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ" ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
13 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
14 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ
15 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Αττικής Κ16 2022
No. Team Team
1 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο. ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ
2 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ
6 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
7 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
8 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ» 2022
No. Team Team
1 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Χαραλαμπίδου Μαρία
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
3 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΑΡΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
4 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
5 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
6 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
7 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
8 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
9 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Χαραλαμπίδου Μαρία
10 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
12 ΑΠΟ ''ΚΟΤΙΝΟΣ'' ΑΘΗΝΩΝ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γεώργιο Παγκαλή
13 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΑΝΩΛΗ ΝΕΦΕΛΗ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΡΕΠΑΝΙΩΤΗΣ» 2022
No. Team Team
1 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Tαμβάκος Παναγιώτης
2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Β ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
3 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
4 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" Ανδρώνης Βασίλης,Ανδρώνη Νάντια
5 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" Α ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
6 Α.Ε.Κ. ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ,ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ
7 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΑΣ ΠΕΡΑ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Α ΒΑΘΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
9 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΧΑΛΜΟΎΚΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ
11 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β Μάριος Αναστασίου
12 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Γ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" Β Tαμβάκος Παναγιώτης
14 ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Β Πάρις Νικολαίδης
15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Α ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
16 ΑΠΟ ''ΚΟΤΙΝΟΣ'' ΑΘΗΝΩΝ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α Γεώργιο Παγκαλή
17 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
18 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ
19 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ,ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς. Παρακαλούμε να ακολουθάτε πιστά τις προκηρύξεις.
Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων