ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 13/11/2022

Γράφτηκε από την  Νοε 11, 2022

Οι ορισμοί είναι:

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ/ΕΣ
1 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
2 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,ΚΕΜΑΛΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
3 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ,ΠΟΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ,ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ
5 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ
6 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
7 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΚΑΡΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
8 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥ
9 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ» 2022
No. Team Team
1 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Χαραλαμπίδου Μαρία
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
3 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΑΡΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
4 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
5 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
6 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
7 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
8 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
9 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Χαραλαμπίδου Μαρία
10 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
12 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γεώργιο Παγκαλή
13 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14 ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΑΝΩΛΗ ΝΕΦΕΛΗ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΡΕΠΑΝΙΩΤΗΣ» 2022
No. Team Team
1 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕΡΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΜΒΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Β ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
3 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
4 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" Ανδρώνης Βασίλης,Ανδρώνη Νάντια
5 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" Α ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
6 Α.Ε.Κ. ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ,ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ
7 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΑΣ ΠΕΡΑ ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Α ΒΑΘΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
9 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΧΑΛΜΟΎΚΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ
11 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β Μάριος Αναστασίου
12 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Γ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" Β ΤΑΜΒΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΡΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Β Πάρις Νικολαίδης
15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Α ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
16 ΑΠΟ ''ΚΟΤΙΝΟΣ'' ΑΘΗΝΩΝ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α Γεώργιο Παγκαλή
17 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
18 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ
19 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ,ΛΑΠΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς. Παρακαλούμε να ακολουθάτε πιστά τις προκηρύξεις.

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων