ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 20/11/2022

Γράφτηκε από την  Νοε 18, 2022

Οι ορισμοί είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ανδρώνης Βασίλης
4 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σκλαβούνο Αρ. Παναγιώτη,Λάτσινο Θεοφάνη
5 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
6 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ
7 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
8 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ» 2022
No. Team Team
1 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
2 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
4 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
5 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ,ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ
6 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ,ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΑΛΗΣ,ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ
7 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
9 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 Σκλαβούνο Αρ. Παναγιώτη,Λάτσινο Θεοφάνη,ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
11 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
12 Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΧΑΛΜΟΎΚΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ
13 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
14 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΟ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΡΕΠΑΝΙΩΤΗΣ» 2022
No. Team Team
1 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ,ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ
2 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
3 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" Α ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
4 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ" ΓΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
6 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β Σκλαβούνο Αρ. Παναγιώτη,Λάτσινο Θεοφάνη,ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
8 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α Α.Ε.Κ. ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Α ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κεβόρκ Γκουλουμιάν
10 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Α ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
11 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΠΟ ''ΚΟΤΙΝΟΣ'' ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥ
12 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
13 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14 ΑΣ ΠΕΡΑ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" Β ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,KABOYK ΘΩΜΑΣ
15 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
16 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Β ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Γ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
19 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
20 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ Κεβόρκ Γκουλουμιάν
22 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Β ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Β ΣΤEΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
24 ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Α ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ Β ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς. Παρακαλούμε να ακολουθάτε πιστά τις προκηρύξεις.

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6977188797-6940185736

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 6988380001

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6943667683

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ
  • Σταθερό Τηλέφωνο
    6977188797
  • Κινητό Τηλέφωνο
    6977188797

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων