ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ 28/5/2023

Γράφτηκε από τον  Μαϊ 27, 2023

Οι ορισμοί είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 3 on 2023/05/28 at 11:00
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
2 Α.Ε.Κ. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΕΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
5 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ
6 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
7 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ Σταματακος Δημήτριος ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΑΛΗΣ,ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ
8 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ14 ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 3 on 2023/05/28 at 10:30
No. Team Team
1 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
3 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΔΕΛΑΒΕΚΟΥΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟ-ΝΙΚΟ
6 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ
9 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Α ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
10 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΚΑΡΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΚΟΜΗΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
11 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
12 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑΣ Α ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ
13 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΙΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Α ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ
15 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Β ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΤΑΚΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ
17 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Β ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ
18 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
19 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ
20 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
21 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
22 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑΣ Β ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΕΡΕΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25 Α.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΚΟΚΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ10 ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 3 on 2023/05/28 at 10:30
No. Team Team
1 ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
3 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
7 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
8 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΑΛΠΗΣ ΝΙΚΟΣ
9 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΦΙΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΣ "ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ" ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΔΕΛΑΒΕΚΟΥΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟ-ΝΙΚΟ
11 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ
13 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
14 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89" ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
15 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΡΟΣΟΧΗ: ΑΡΘΡΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ 6.6 Ο διαιτητής ελέγχει την εγκυρότητα και πληρότητα τους για κάθε αθλητή. Αθλητής χωρίς ανανεωµένο – ενεργοποιηµένο δελτίο δε μπορεί να αγωνιστεί, και χάνει την παρτίδα άνευ αγώνος.Δελτίο Αθλητικής Ιδιότητας θεωρείται ανανεωμένο – ενεργοποιημένο αν έχει καταβληθεί το αντίστοιχο τέλος ανανέωσης – ενεργοποίησης (10 €) ή το τέλος εγγραφής που καταβάλλεται για την έκδοση νέου δελτίού (νέα εγγραφή - έκδοση από 1/1/ 2023 και μετά).

O Συντονιστής της ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6972991799

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6949013854

ΜΕΛΟΣ: ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6986021643

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων