ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ 14/5/2023

Γράφτηκε από τον  Μαϊ 12, 2023

Οι ορισμοί είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 2 on 2023/05/14 at 11:00
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ/ΕΣ
1 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΚΟΜΗΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ ΑΛΚΗΣ
4 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ε.Κ. ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΜΟΝΗ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
6 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΚΕΜΑΛΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
7 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΛΑΣΚΑ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΜΒΑΚΟΣ,ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
9 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
10 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Νταλαμπιρας Σπύρος
11 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
12 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σκλαβούνο Α. Παναγιώτη Δελαβέκουρα Σωτήριο, Αναστασίου Μάριο-Νίκο
13 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
14 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
16 ΣΟ ΥΔΡΑΣ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Ανδρώνης Βασίλης ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ,ΑΝΔΡΩΝΗ ΝΑΝΤΙΑ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ14 ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 2 on 2023/05/14 at 10:30
No. Team Team
1 ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α ΠΟΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
3 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
5 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
6 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
7 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Α ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
8 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Α ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΠΕΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
9 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Β ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Β ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
10 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
11 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α ΔΑΛΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
13 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α ΕΟΑΟ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Β Σκλαβούνο Α. Παναγιώτη Δελαβέκουρα Σωτήριο, Αναστασίου Μάριο-Νίκο
14 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Β ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
16 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Α ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΔΙΑΤΣΙΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ,ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
20 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ Σκλαβούνο Α. Παναγιώτη Δελαβέκουρα Σωτήριο, Αναστασίου Μάριο-Νίκο
22 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑΣ Β ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑΣ Α Α.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΤΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΛΑΣΚΑ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΜΒΑΚΟΣ,ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ Β ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25 Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ ΑΛΚΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ10 ΑΤΤΙΚΗΣ 2023
Round 2 on 2023/05/14 at 10:30
No. Team Team
1 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΕΜΑΛΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
2 ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
4 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΧΑΝΤΑΝΤ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΕΣΠ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
8 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
9 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΛΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
10 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΑΓΣ "ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ" ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΖΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β Ανδρώνης Βασίλης ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ,ΑΝΔΡΩΝΗ ΝΑΝΤΙΑ
13 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
14 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89" ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΑΡΘΡΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ 6.6 Ο διαιτητής ελέγχει την εγκυρότητα και πληρότητα τους για κάθε αθλητή. Αθλητής χωρίς ανανεωµένο – ενεργοποιηµένο δελτίο δε μπορεί να αγωνιστεί, και χάνει την παρτίδα άνευ αγώνος.Δελτίο Αθλητικής Ιδιότητας θεωρείται ανανεωμένο – ενεργοποιημένο αν έχει καταβληθεί το αντίστοιχο τέλος ανανέωσης – ενεργοποίησης (10 €) ή το τέλος εγγραφής που καταβάλλεται για την έκδοση νέου δελτίού (νέα εγγραφή - έκδοση από 1/1/ 2023 και μετά).

O Συντονιστής της ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ

Τ.Ε.Δ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΛΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6949013854

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6986021643  

ΜΕΛΟΣ: ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ 6934392609

Στοιχεία Επικοινωνίας

  • Πόλη
    ΑΘΗΝΑ

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων