ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022    
No. SNo. Team Team SNo. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 3 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 6 ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
2 7 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 4 ΚΕΜΑΛΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3 5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 11 Μαρία Χριστίνα Κοντογιάννη
4 1 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8 Ε.Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 9 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2 ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
           
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022    
No. SNo. Team Team SNo.  
1 10 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 6 ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 7 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5 ΤΑΜΒΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 8 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 4 ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 9 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 3 ΜΟΥΡΤΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
5 1 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2 Αναστασίου Μάριος-Νικόλαος,Παπανικολόπουλος Μάριος
           
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022    
No. SNo. Team Team SNo.  
1 10 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 7 Π.Α.Σ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 5 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ
3 8 ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΡΙΣ
4 9 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 3 ΨΑΘΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
5 1 ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ 2 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
           
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022    
No. SNo. Team Team SNo.  
1 6 ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ 4 ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 7 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ
           
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022    
No. SNo. Team Team SNo.  
1 8 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5 ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 6 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ 4 ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
3 7 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 3 ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ
4 1 ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ 2 Γιαννακούλιας Αλέξανδρος, Ζώης Χρήστος
           
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022    
No. SNo. Team Team SNo.  
1 10 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ 6 Δημήτριος Λιανός
2 7 ΣΠΑ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ 5 ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΟΝΙΑ
3 8 ΣΠΣ GIOACHINO GRECO ΣΤΕΓΗ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΜΕΝΣΑ 4 Αλέξανδρος Χατζηνικολαου
4 9 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ 3 ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
5 1 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2 ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ
           
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022    
No. SNo. Team Team SNo.  
1 8 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5 ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
2 6 ΑΣ ΠΕΡΑ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ
3 7 ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3 Βάθης Ισίδωρος Μουρτζούνη Μαρία
4 1 ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ  ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ 2 ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
20/02 έως 03/04
ώρα έναρξης 18:00
 
Πούλ ή ελβετικό 7 αγωνιστικών ανάλογα τις συμμετοχές
 
90' + 30''
 
PRE-MASTER: ANΩ ΤΩΝ 1500 ELO
SENIOR : ΚΑΤΩ ΤΩΝ 1600 ELO
 
PRE MASTER 

ΠΑΡΑΒΟΛΟ: 35€

1ος Νικητής: Κύπελλο και 30% των παραβόλων
2ος Νικητής: Κύπελλο και 20% των παραβόλων
3ος Νικητής: Κύπελλο και 10% των παραβόλων
1η Νικήτρια: Κύπελλο και 5% των παραβόλων




SENIOR
ΠΑΡΑΒΟΛΟ: 30€

1ος Νικητής: Κύπελλο και 30% των παραβόλων
2ος Νικητής: Κύπελλο και 20% των παραβόλων
3ος Νικητής: Κύπελλο και 10% των παραβόλων
1η Νικήτρια: Κύπελλο και 5% των παραβόλων

ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
1ος Βετεράνος άνω των 60 ετών: Κύπελλο 
1ος Νικητής Κ20: Κύπελλο
1ος Νικητής Κ18: Κύπελλο
1ος Νικητής Κ16: Κύπελλο
1ος Νικητής Κ14: Κύπελλο
1η Νικήτρια Κ18: Κύπελλο

Οι παρακάτω ομάδες έχουν δηλώσει κοινοτικό σκακιστή/τρια στις διασυλλογικές διοργανώσεις ΕΣΣΝΑ 2022:

ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΛΗΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΥΠΟ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ COVID-19

Εκ μέρους της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού, διευκρινίζονται τα εξής σε σχέση με τα περιοριστικά μέτρα που ισχύουν από 08/02/2022 έως 14/02/2022 με βάση την ΚΥΑ που εκδόθηκε στις  05/02/2022 με τίτλο: Έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας από τον κίνδυνο περαιτέρω διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στο σύνολο της Επικράτειας, για το διάστημα από τη Δευτέρα 08 Φεβρουαριου 2022 και ώρα 6:00 έως και τη Δευτέρα 14 Φεβρουαρίου 2022 και ώρα 6:00» (ΦΕΚ 430 Β).

Επισυνάπτονται το Αγωνιστικό Υγειονομικό Πρωτόκολλο Ε.Σ.Ο. και το ΦΕΚ 430 Β, 5/2/2022.

Η ιστοσελίδα της Γ.Γ.Α. με πληροφορίες για θέματα σχετικά με την πανδημία covid-19 είναι η παρακάτω:

https://gga.gov.gr/component/content/article/278-covid/2981-covid19-sports

Οι διορισμοί διαιτητών για την Κυριακή 13/02/2022 είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΙΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ
3 ΑΠΟ ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Σεφέρης Γεώργιος,Νομικός Ιωάννης,Σταματάκος Δημήτριος
4 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
5 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ζαχαρίου Κώστας,Παπαηλιού Δημήτρης
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team  
1 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Αναστασίου Μάριος-Νικόλαος,Σκλαβούνος Αρ Παναγιώτης
2 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ
3 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ
5 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2022  
No. Team Team  
1 ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
4 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Π.Α.Σ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ,KΩΣΤΕΛΙΔΗ ΣΩΤΗΡΗΣ
5 ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Τρουπής Κώστας
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΕΛΑΒΕΚΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ Α.Ε.Κ. ΜΠΕΣΗ ΑΝΤΟΝΙΑ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
4 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΜΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΣΠΣ GIOACHINO GRECO ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΟΥΡΟΣ
4 ΣΤΕΓΗ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΜΕΝΣΑ ΣΠΑ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΚΙΔΗΣ
5 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΑΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
       
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022  
No. Team Team  
1 ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ  ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ
2 ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Γεώργιος Περιφάνης
3 ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ
 
Επισυνάπτεται της ΕΣΟ το Αγωνιστικό Πρωτόκολλο που ισχύει για το Πρωτάθλημα.
Με εκτίμηση,
ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ
 

Το σκακιστικό τμήμα του Παναθηναϊκού διοργανώνει το 3ο grand prix open rapid τεσσάρων τουρνουά με πλούσια δώρα!!! Επιπλέον ο υπερινικητής θα κερδίσει ένα τάμπλετ!

Λεπτομέρειες στην σχετική προκήρυξη.

Αγαπητά μέλη, αγαπητοί αθλητές,

 

Ευχόμαστε ο νέα αγωνιστική σεζόν να φέρει τα καλύτερα σε εσάς και τους συλλόγους σας, και προπαντώς σε όλα τα παιδιά!

 

Η προσωρινή επιτροπή για την διεκπεραίωση του αγωνιστικού προγράμματος της Αττικής αποτελείται από τους κ.κ.: Νίκο Σερετάκη, Παναγιώτη Σκλαβούνο και Αναστάση Τζούμπα. Από πλευράς ΕΣΟ θα συμμετέχει ο Αντιπρόεδρος κ. Γιώργος Μακρόπουλος.

 

Η Προσωρινή Διαιτητική Επιτροπή της ΕΣΣΝΑ (ΠΔΕ) αποτελείται από τα μέλη της τελευταίας εκλεγμένης ΤΕΔ ΕΣΣΝΑ, τα οποία είναι:

Πρόεδρος/Συντονιστής: Σιδηρόπουλος Λεωνίδας 6940185736

Γραμματέας: Τσούμπα Μαρία 6988380001

Μέλος: Πραματευτάκη Ασπασία 6943667683

 

Η Προσωρινή Επιτροπή Eνστάσεων αποτελείται:

Πρόεδρος: Κάραλη Τάνια

Μέλος: Κεφάλας Δημήτριος

Μέλος: Κουλαξουζίδης Γεώργιος

 

Αναπληρωματικοί:

1. Σκαπέρδας Κωνσταντίνος

2. Αγραπίδης Θεόδωρος

 

Οι Επικεφαλής Πρωταθλημάτων ορίζονται ως εξής:

ΠΟΑ': Ροδόπουλος Άρης

Β' Εθνική: Ρούτση Αλέξανδρος

Γ' Εθνική: Ρούτση Αλέξανδρος

A1 Τοπική: Πραματευτάκη Ασπασία

Α2 Τοπική: Νταλαμπίρας Σπυρίδον

Β1 Τοπική: Ροδόπουλος Άρης

B2 Τοπική: Πλευράκης Ιωάννης

 

Υπεύθυνοι για διαιτητικά θέματα και τα διοριστήρια των διαιτητών είναι η ΠΔΕ.

Παρακαλούμε θερμά να τηρείται αυστηρά η προκήρυξη και τα υγειονομικά πρωτόκολλα. 

Οι δηλώσεις των διαιτητών να γίνονται έως την Πέμπτη 23:59, όπως αναγράφεται στη προκήρυξη, ώστε να αποφεύγεται η αναστάτωση και σε περίπτωση έλλειψης διαιτητή, να υπάρχει κατάλληλος χρόνος για τον διορισμό του. 

Κάθε σωματείο πρέπει να έχει υπεύθυνο COVID. 

Ευελπιστούμε σε μια άψογη συνεργασία και είμαστε πάντα δίπλα σας σε ότι χρειαστεί. 

 

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την συνεργασία σας!

Μετά την Δημόσια κλήρωση κλειδάριθμων που έγινε την Κυριακή στις 19:00 έχουμε τα εξής αποτελέσματα:

ΠΟΑ'

Κλήρωση χρώματος 1ης συνάντησης, όπου βγήκε Μαύρο για την 1η ομάδα της αρχικής κατάταξης

Κλήρωση για τις θέσεις 4η έως 6η των 3 ομάδων που δεν αγωνίστηκαν το 2020/21.

ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89                                     4

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                                                    5 

ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ  6

Β' ΕΘΝΙΚΗ

ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1

ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2

ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 3

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 4

ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5

ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 6

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 7

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 8

ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 9

ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ 10

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

ΣΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1

ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ 2

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 3

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4

ΣΜΑΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 5

ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6

Π.Α.Σ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ 7

ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9

ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10

Α1

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3

Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ 4

Α.Ε.Κ. 5

ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ 6

ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 7

Α2

ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ 1

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΙΛΙΟΥ 2

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 3

ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΡΕΝΤΗ 4

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5

ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 6

ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 7

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 8

Β1

ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2

ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ 3

ΣΤΕΓΗ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΝΣΑ 4

ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ 5

ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ 6

ΣΠΑ ΑΘΗΝΑ 7

ΣΠΣ GIOACHINO GRECO 8

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 9

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 10

Β2

ΑΣ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ 1

ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ 2

ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 4

Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5

 ΑΣ ΠΕΡΑ 6

ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 7

ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ 8

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων