Οι ορισμοί είναι:
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
2 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
3 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥ
4 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ,ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΜΑΟΣ
5 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Ανδρώνης Βασίλης
6 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ
7 Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΧΑΛΜΟΎΚΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ
8 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ/ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων Κ12 Αττικής 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ A Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Α ΓΑΖΉΣ ΕΥΣΤΆΘΙΟΣ
3 ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
5 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ/ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ
6 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Β ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
7 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Ζαχαρίου Κώστας
8 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β Ε.Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9 ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΛΕΜΟΝΗ
10 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
11 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ/ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ
12 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
13 ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ B ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
14 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΑΓΣ "ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ" ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
15 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Αττικής Κ16 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 Α.Ο. ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
2 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ / ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
3 ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
5 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
6 ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
7 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ,ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΟΥΡΟΣ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ
8 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ,ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΡΑΖ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ/ΕΣ
1 ΑΕΚ ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Μιχάλης Πρεβενιός/Γιάννης Βραϊμάκης

Αν κάποιο εντός έδρας σωματείο έχει άλλον διαιτητή ή υπάρχει κώλυμα με τον διαιτητή, τότε πρέπει να επικοινωνήσει το εντός έδρας σωματείο με εμάς.
ΠΔΕ ΕΣΣΝΑ

Φθινοπωρινό Open Rapid  Π.Ο.Σ

 


ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ


1. ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: 
Ο Πειραϊκός Όμιλος Σκακιστών.


2. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΑΓΩΝΩΝ: 
Διευθυντής αγώνων ορίζεται ο Αντιπρόεδρος του Π.Ο.Σ, κ. Τράπαλης Ιωάννης.


3. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: 
Ορίζεται επικεφαλής διαιτητής ο FA Λίτσας Γιάννης.


4. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:
Όλοι οι σκακιστές/τριες εγγεγραμμένοι στο μητρώο αθλητών της Ε.Σ.Ο.

Ανώτατο όριο συμμετοχών: 32 άτομα – θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.


5. ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΩΝΩΝ:
5.1. Θα είναι το Ελβετικό των 6 γύρων,

5.2 Ο χρόνος σκέψης ορίζεται 10 λεπτά με προστιθέμενο χρόνο 3’’ για κάθε κίνηση από την πρώτη κίνηση.

5.3. Τα τελικά αποτελέσματα θα υποβληθούν στην FIDE για αξιολόγηση ELO.


6. ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο εντευκτήριο του Π.Ο.Σ,
Ελευθερίου Βενιζέλου & Καραΐσκου 60, Πειραιά.

7. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ:
7.1. Οι αγώνες θα διεξαχθούν την Σάββατο 29 Οκτωβρίου στις 18:00.

7.2. Την ημέρα του πρώτου γύρου οι παίκτες πρέπει να βρίσκονται στο χώρο των αγώνων μέχρι τις 17:45 ώστε να οριστικοποιήσουν την συμμετοχή τους στους αγώνες.

7.3. Η διεύθυνση αγώνων διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής του προγράμματος.


8. ΑΝΑΒΟΛΕΣ - ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ:

8.1. Δεν επιτρέπονται αναβολές και εξαιρέσεις.


9. ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ:
9.1. Όποιος μηδενισθεί λόγω μη αιτιολογημένης προσέλευσης στους αγώνες, θεωρείται ότι αποχώρησε του τουρνουά.

10. ΠΑΡΑΒΟΛΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:
10.1. Το παράβολο συμμετοχής ορίζεται στα 10 ευρώ,

10.2. Το παράβολο για 2 άτομα της ίδιας οικογενείας είναι 15ευρώ.

10.3. Οι κάτοχοι τίτλων Gm,Im, Fm, Cm και των αντίστοιχων γυναικείων τίτλων της Fide εξαιρούνται της υποχρέωσης καταβολής παραβόλου.

10.4. Το παράβολο είναι καταβλητέο πριν την έναρξη του 1ου Γύρου


11 . ΚΑΤΑΤΑΞΗ-ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΑΡΣΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ:
11.1. Για την άρση ισοβαθμιών χρησιμοποιούνται κατά σειρά τα εξής κριτήρια:
- Κριτήριο Bucholtz Cut -1,
- Κριτήριο Bucholtz, - Sonneborg Burger,
- Κατάταξη του τουρνουά μεταξύ των ισόβαθμων.
Το κριτήριο δεν εφαρμόζεται αν κάποιος αγώνας μεταξύ των ισόβαθμων δεν πραγματοποιήθηκε. Για τον υπολογισμό των κριτηρίων θα χρησιμοποιείται όπου χρειάζεται το κριτήριο "virtual opponent".


12. ΕΠΑΘΛΑ:
1ος ΝΙΚΗΤΗΣ: Μετάλλιο & το 30% των παραβόλων
2ος ΝΙΚΗΤΗΣ: Μετάλλιο & το 20% των παραβόλων
3ος ΝΙΚΗΤΗΣ: Μετάλλιο & το 10% των παραβόλων
Τα χρηματικά έπαθλα δεν μοιράζονται

13. ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ:
13.1. Ένσταση ασκείται, κατά απόφασης του διαιτητή ή του Επικεφαλής Διαιτητή και κατατίθεται εγγράφως στον Διευθυντή Αγώνων μαζί με παράβολο ύψους πενήντα (50) ευρώ, εντός 30 λεπτών από το τέλος του γύρου.
13.2. Σε περίπτωση μερικής ή ολικής αποδοχής της ένστασης το παράβολο επιστρέφεται, ειδάλλως εκπίπτει υπέρ της διοργάνωσης.
13.3. Η επιτροπή Ενστάσεων θα είναι τριμελείς και θα οριστεί από τον επικεφαλής διαιτητή πριν την έναρξη του 1
ου Γύρου.


14. ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ 
Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν σύμφωνα με τα όσα ρητά ορίζονται στις Διευκρινιστικές Οδηγίες της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού για την άθληση στο σύνολο της Επικράτειας, υπό το καθεστώς ειδικών περιοριστικών μέτρων για την αντιμετώπιση της πανδημίας COVID 19 που μπορούν να βρεθούν στο https://gga.gov.gr/component/content/article/278-covid/2981-covid19-sports


15.ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ: 
Για κάθε ζήτημα που δεν προβλέπεται από αυτή την προκήρυξη ισχύουν οι κανονισμοί της Ε.Σ.Ο. και της F.I.D.E., καθώς και οι οδηγίες της Κ.Ε.Δ.

16. ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: 
Γίνονται δεκτές στον κ. Λίτσα Γιάννη (6946280308)
ή στο 
.

 

Την Κυριακή 7 Οκτωβρίου θα διεξαχθεί το 26o Open Rapid Pao Chess Club στο εντευκτήριο του Σκακιστικού Παναθηναϊκού, Λουκά Μπέλλου 3, Πανόρμου. Λεπτομέρειες στην επισυναπτόμενη προκήρυξη!!!

Το Athens Chess Club διοργανώνει το πρωτάθλημα του. 

1η Φάση όμιλοι και μετά στη 2η Φάση ΝΟΚΑΟΥΤ παιχνίδια μέχρι τον τελικό και την στέψη του πρωταθλητή

Ζήσε την εμπειρία του Champions League πάνω στη σκακιέρα.

Κάθε πρόκριση και έπαθλο στο πρωτάθλημα που όλα τα έπαθλα αθροίζονται!

 

Οι ορισμοί είναι:
FINAL 4 ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ-ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ
2 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ 1 ΔΕΥΤΕΡΕΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
3 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΤΤΤΗΜΕΝΟΣ 1 ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΡΑΖ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team
1 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
2 ΣΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΡΕΝΤΗ Α.Ε.Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2022
No. Team Team
1 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,ΚΕΜΑΛΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
2 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΙΟΣ
3 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Σ.Ο. ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΓΙΑΝΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
4 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ ΧΑΝΤΑΝΤ
7 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΕΤΑΚΗΣ,ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΚΟΝΤΙΩΤΗ,ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΛΑΣΚΑ
8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων Κ12 Αττικής 2022
No. Team Team
1 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Β ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
3 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Α ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
4 ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ
5 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Α ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
6 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Α ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΧΑΤΌΓΛΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
8 ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ" Β ΣΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
9 ΑΓΣ "ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ" ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΖΕΡΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β ΣΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ" ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΨΩΦΙΜΗ ΜΗΛΙΑ
11 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,ΠΕΤΣΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ,ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12 ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" Α ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ" ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Ομαδικό Πρωτάθλημα Αττικής Κ16 2022
No. Team Team
1 Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΣ ΡΟΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
2 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο. ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΑΓΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ ΖΕΡΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,ΖΕΡΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
5 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ
6 ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α ΒΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7 ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
8 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΠΟ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΚΑΤΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Προκηρύξεις

Προκηρύξεις Σχολικών

Προκηρυξεις Σχολικων